Basisteam
Ons basisteam werkt dagelijks samen met kinderen met ontwikkelingsstoornissen (5 jaar - 12 jaar) en hun context, rond hulpvragen en hun weg naar meer participatie. De kinderen en de ouders zitten daarbij achter het stuur en bepalen de richting. Samen bepalen ze de weg er naartoe. Partnerschap, daar draait het om!

Het basisteam behandelt kinderen met complexe ontwikkelingsstoornissen en mentale beperkingen.

Our Team
image-357180-Bieseman_Ilse__(IB)-6512b.jpg
Ilse Bieseman - coördinator / master in de klinische psychologie

Ilse.Bieseman@cardehert.be​​​​​​​

Ilse vervult in het basisteam twee rollen:

- als coördinator van het basisteam zorgt ze ervoor dat haar collega's onder de best mogelijke omstandigheden kunnen samenwerken;
- als master in de klinische psychologie staat Ilse in voor de psychotherapie binnen het basisteam.






image-357512-De_Schrijver_Ann_(ADS)-c51ce.jpg
Ann De Schrijver - ergotherapeute

Ann.Deschrijver@cardehert.be

Als ergotherapeute staat Ann in voor ergotherapeutische behandelingen in het basisteam.



image-357513-Thys_Mieke_(MT)-8f14e.jpg
Mieke Thys - ergotherapeute

Mieke.Thys@cardehert.be

Als ergotherapeute staat Mieke in voor ergotherapeutische behandelingen in het basisteam.



image-357513-Thys_Mieke_(MT)-8f14e.jpg
Zoë Christiaens- ergotherapeute

Zoe.Christiaens@cardehert.be

Als ergotherapeute staat Zoë in voor ergotherapeutische behandelingen in het basisteam.



image-357513-Thys_Mieke_(MT)-8f14e.jpg
Femke Vander Stricht - logopediste

Femke.Vanderstricht@cardehert.be

Als logopediste staat Femke in voor logopedische behandelingen in het basisteam.



image-357514-Legrand_Ann_(AL)-c51ce.JPG
Ann Legrand - logopediste

Ann.Legrand@cardehert.be

Als logopediste staat Ann in voor logopedische behandelingen in het basisteam.



image-357515-Verheugen_Femke_(FV)-c20ad.JPG
Femke Verheugen- logopediste

Femke.Verheugen@cardehert.be

Als logopediste staat Femke in voor logopedische behandelingen in het basisteam.



image-357515-Verheugen_Femke_(FV)-c20ad.JPG
Eline Meersman- logopediste (ter vervanging van Femke Verheugen)

Eline.Meersman@cardehert.be

Als logopediste staat Eline in voor logopedische behandelingen in het basisteam.



image-357516-Tilley_Lieve_(LT)-e4da3.jpg
Lieve Tilley - Kinesiste

Lieve.Tilley@cardehert.be

Als kinesiste staat Lieve in voor kinesitherapeutische behandelingen in het basisteam.



image-357517-Van_Rossem_Els_(EVR)-d3d94.jpg
Dr Els Van Rossem - kinderarts, specialisatie: kinderneurologie, kinderrevalidatie

Els.Vanrossem@cardehert.be

Als arts staat Els in voor de medische opvolging.
image-357517-Van_Rossem_Els_(EVR)-d3d94.jpg
Dr Sys Melissa - kinderpsychiater

Melissa.Sys@cardehert.be

Als arts staat Melissa in voor de medische opvolging.