Infantteam
Ons infantteam werkt dagelijks samen met kinderen met ontwikkelingsstoornissen (1,5 jaar - 5 jaar) en hun context, rond hulpvragen en hun weg naar meer participatie. De kinderen en de ouders zitten daarbij achter het stuur en bepalen de richting. Samen bepalen ze de weg er naartoe. Partnerschap, daar draait het om!

Het infantteam behandelt kinderen met mentale beperkingen, complexe ontwikkelingsstoornissen, ASS, concentratieproblemen en hyperactiviteit.
Our Team
image-357191-Robberecht_Katrien_(KR)-c9f0f.w640.JPG
Katrien Robberecht- coördinator / kinesiste

Katrien.Robberecht@cardehert.be

Katrien vervult in het infantteam twee rollen:

- als coördinator van het infantteam zorgt ze ervoor dat haar collega's onder de best mogelijke omstandigheden kunnen samenwerken;
- als kinesiste staat Katrien in voor kinesitherapeutische behandelingen binnen het infantteam.





image-357518-Mullens_Aurélie_(AM)-8f14e.w640.jpg
Aurélie Mullens - ergotherapeute

Aurelie.Mullens@cardehert.be

Als ergotherapeute staat Aurélie in voor ergotherapeutische behandelingen in het infantteam.



image-357520-Strickaert_Lies_(LST)-16790.w640.jpg
Lies Strickaert - ergotherapeute

Lies.Strickaert@cardehert.be

Als ergotherapeute staat Lies in voor ergotherapeutische behandelingen in het infantteam.



image-357189-De_Bolle_Els_(EDB)-c51ce.jpg
Els De Bolle - logopediste

Els.Debolle@cardehert.be

Als logopediste staat Els in voor logopedische behandelingen in het infantteam.



image-357521-Rubbrecht_Sigrid_(SR)-c51ce.jpg
Sigrid Rubbrecht - logopediste

Sigrid.Rubbrecht@cardehert.be

Als logopediste staat Sigrid in voor logopedische behandelingen in het infantteam.



image-357521-Rubbrecht_Sigrid_(SR)-c51ce.jpg
Eline Meersman - logopediste

Eline.Meersman@cardehert.be

Als logopediste staat Eline in voor logopedische behandelingen in het infantteam.



image-357522-Hellinckx_Tinneke_(TH)-c20ad.w640.JPG
Tinneke Hellinckx - kinesiste

Tinneke.Hellinckx@cardehert.be

Als kinesiste staat Tinneke in voor kinesitherapeutische behandelingen in het infantteam.



image-357523-Van_Nieuwenhove_Heidi_(HVN)-e4da3.jpg
Heidi Van Nieuwenhove - bachelor toegepaste psychologie

Heidi.Vannieuwenhove@cardehert.be

Als bachelor toegepaste psychologie staat Heidi in voor psychologische begeleidingen in het infantteam.



image-357523-Van_Nieuwenhove_Heidi_(HVN)-e4da3.jpg
Dr Els Van Rossem - kinderarts, specialisatie: kinderneurologie, kinderrevalidatie

Els.Vanrossem@cardehert.be

Als arts staat Els in voor de medische opvolging.



image-357523-Van_Nieuwenhove_Heidi_(HVN)-e4da3.jpg
Dr Sys Melissa - kinderpsychiater

Melissa.Sys@cardehert.be

Als arts staat Melissa in voor de medische opvolging.