ADHD/ASS team
Ons ADHD/ASS werkt dagelijks samen met kinderen met ontwikkelingsstoornissen (5 jaar - 12 jaar) en hun context, rond hulpvragen en hun weg naar meer participatie. De kinderen en de ouders zitten daarbij achter het stuur en bepalen de richting. Samen bepalen ze de weg er naartoe. Partnerschap, daar draait het om!

Het ADHD/ASS team behandelt kinderen met ADHD en/of ASS.
Our Team
image-357526-Van_den_Eynde_Nele_(NV)-d3d94.w640.JPG
Nele Van den Eynde - coördinator / ergotherapeute

Nele.Vandeneynde@cardehert.be

Nele vervult in het ADHD/ASS team twee rollen:

- als coördinator van het ADHD/ASS team zorgt ze ervoor dat haar collega's onder de best mogelijke omstandigheden kunnen samenwerken;
- als ergotherapeute staat Nele in voor de ergotherapeutische behandelingen binnen het infantteam.






image-357190-Van_Durme_Gerda_(GVD)-c20ad.jpg
Gerda Van Durme - ergotherapeute

Gerda Van Durme@cardehert.be

Als ergotherapeute staat Gerda in voor ergotherapeutische behandelingen in het ADHD/ASS team.



image-357190-Van_Durme_Gerda_(GVD)-c20ad.jpg
Aurelie Franceus - ergotherapeute (ter vervanging van Gerda Van Durme)

Aurelie.Franceus@cardehert.be

Als ergotherapeute staat Aurelie in voor ergotherapeutische behandelingen in het ADHD/ASS team.



image-357527-De_Croock_Cleo_(CDC)-16790.jpg
Cleo De Croock- logopediste

Cleo.Decroock@cardehert.be

Als logopediste staat Cleo in voor logopedische behandelingen in het ADHD/ASS team.



image-357516-Tilley_Lieve_(LT)-e4da3.jpg
Lieve Tilley- kinesiste

Lieve.Tilley@cardehert.be

Als kinesiste staat Lieve in voor kinesitherapeutische behandelingen in het ADHD/ASS team.



image-357522-Hellinckx_Tinneke_(TH)-c20ad.w640.JPG
Tinneke Hellinckx- kinesiste

Tinneke.Hellinckx@cardehert.be

Als kinesiste staat Tinneke in voor kinesitherapeutische behandelingen in het ADHD/ASS team.



image-357528-Impens_Katrien_(KI)-c9f0f.jpg
Katrien Impens- psychologe

Katrien.impens@cardehert.be

Als psychologe staat Katrien in voor psychologische behandelingen in het ADHD/ASS team.



image-357530-Thys_Martine_(MAR)-45c48.w640.JPG
Martine Thys- psychologe

Martine.Thys@cardehert.be

Als psychologe staat Martine in voor psychologische behandelingen in het ADHD/ASS team.



image-357530-Thys_Martine_(MAR)-45c48.w640.JPG
Dr Els Van Rossem - kinderarts, specialisatie: kinderneurologie, kinderrevalidatie

Els.Vanrossem@cardehert.be

Als arts staat Els in voor de medische opvolging.



image-357530-Thys_Martine_(MAR)-45c48.w640.JPG
Dr Sys Melissa - kinderpsychiater

Melissa.sys@cardehert.be

Als arts staat Melissa in voor de medische opvolging.